„Stradivari Design“ – tai italų architektūros biuras, kuris yra įsikūręs Monake. Stradivari jau ilgus metus glaudžiai bendradarbiauja su įmone Dorian, kurios oficialūs atstovai Lietuvoje yra Elito durys.
Šio bendradarbiavimo vaisius – originalių durų kolekcija su išskirtiniu itališku charakteriu. Visi durų modeliai sukurti norint pateikti naują koncepciją, kurios dėka įprastas ir kasdienis daiktas virsta unikaliu meno kūriniu, išreiškiančiu jo savininko išskirtinumą ir būtent tinkamų medžiagų parinkimas kūryboje prie to prisideda labiausiai.
Luka Stradivari
Įmonės vadovas Luka Stradivari – tiesioginis žymaus italų meistro palikuonis, kurio kūrybiškumas tapo meistriškumo simboliu dirbant su natūralia mediena.
Pats Luka, baigęs lenktynininko karjerą ir kelerius metus dirbęs Stradivari fondo šeimos organizacijoje, turėjo galimybę prisidėdi prie didelių architektūros projektų.
Davidas Bodino
Jo partneris Davidas Boldino yra garsus italų architektas, vienas iš kiberarchitektūros įkūrėjų.
Davidas dirba architekto dizaino, interjero dizaino, stereoskopinės vizualizacijos ir modernių muziejų srityse Europoje.
Architektas Davidas Bodino iš Stradivari Design sukūrė 2018-2019 metų sezono spalvų tendencijų viziją. Paprašėme, kad jis pasiūlytų mūsų klientams ir partneriams patikrintus sienų, lubų ir durų spalvų derinius. Štai jo darbo rezultatas.
Rekomenduojama spalvų paletė
Rekomenduojami spalvų deriniai durims, luboms ir sienoms
Stradivari Design
studijos darbai
Jau daugelį metų Luca Stradivari ir David Bodino kuria išskirtinius ir vienetinius, ribotos serijos gaminius, kurių kiekviena detalė pasižymi kokybe ir tikslumu. Klientai – daugiausia prabangos įmonės iš juvelyrinių dirbinių, laikrodžių ir namų apyvokos prekių pramonės.
Kai kurių „Stradivari Design“ studijos projektų pavyzdžiai: dizainerių sukurta rankena skirta M&T, LOVE sofa, futuristiniai stalo įrankiai, išskirtinis dizainas BMW Mini, šiuo metu biure dirbama prie žinomo prekės ženklo „Ateliers DeMonaco“ laikrodžio dizaino.
Šiuo metu studija intensyviai plečia prabangos liniją, diktuoja rinkai naujas tendencijas ir vis labiau žavi klientus naujais sprendimais.