Individualus požiūris

Mūsų sienų plokštės gali būti pagamintos pagal užsakymą pagal kliento dizainą. Plokščių dydis, jų dizainas, taip pat apdailos tipas yra bet kokie. Mes neturime jokių apribojimų.

Gamyba ir surinkimas

Mes, kaip gamintojas, galime sutrumpinti gamybos laiką, o mūsų kvalifikuoti montuotojai profesionaliai ir tiksliai sumontuos plokštes.

Pilnas aptarnavimas

Nuo matavimo iki surinkimo, mūsų technologai parengia detalius kiekvieno gaminio techninius brėžinius, kad išvengtų gamybos ir surinkimo klaidų.

5 metų garantija

Sienų plokštėms suteikiame penkerių metų garantiją. Esame tikri dėl aukščiausios mūsų gaminių kokybės

Pagrindinės sienų plokščių savybės

Sienų plokščių gamybai dažniausiai naudojame ąžuolo arba amerikietiško riešutmedžio fanerą. Taip pat gaminame termiškai apdorotas ąžuolo ar uosio masyvo plokštes. Termizavimas, dar žinomas kaip atkaitinimas, apima medienos modifikavimą veikiant aukštai temperatūrai ir vandens garams, taip išgaunama medžiaga su pasikeitusiomis naujomis savybėmis. Medienoje esantis cukrus yra karamelizuojamas, todėl įgauna būdingą tamsią spalvą, savo išvaizda panašią į egzotines medienos rūšis. Termizacijos procesas taip pat sumažina vandens absorbciją, o tai riboja grybelių ir bakterijų augimą ir padeda užtikrinti matmenų stabilumą. Taip pat turime galimybę plokštes apdailinti akmens lukštu arba laku.

Sienų plokščIų fukcijos

Neriboti dizaino sprendimai

Patikimumas ir ilgaamžiškumas

Galima integruoti su nematomomis durimis

Lengva priežiūra